14. - 21.6.2023 - YOGA RETREAT MALLORCA

­

Zveme Vás na bohatý jógový program na největší z Baleárských ostrovů, kam se můžeme přesunout za pouhé 2 hodiny letu z Brna za aktivním pohybem, krásným koupáním i poznáváním úžasných přírodních krás i zajímavé historie tohoto ostrova. K pobytu jsme vybrali klidnější letovisko v kouzelném zálivu Cala San Vincenta .

Mallorca nabízí celou řadu přírodních krás a zajímavostí - Přírodní park s´Albufera, pohádkové údolí Boquer, přímořský národní park Cabrera, magická zátoka Calobra, podzemní skvost Dračí jeskyně u Porto Cristo, přírodní park Mondragó, pštrosí farma Artestru a řada dalších zajímavostí…

LETECKÝ ZÁJEZD POŘÁDANÝ CK EXIM TOURS :
MÍSTO KONÁNÍ: 
Hotel GLOBALES SIMAR ***
https://www.eximtours.cz/spanelsko/mallorca/cala-sant-vicenc/globales-simar

TERMÍN KONÁNÍ:
14. – 21. 6. 2023 …. ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE a odletem z Brna

POLOHA:
Oblíbený hotel kvalitního řetězce GLOBALES se nachází v klidné poloze přímo u nad mořem v letovisku Cala San Vicente na severovýchodě ostrova. Malý písečný záliv (místy kameny) přímo u hotelu, přístup na pláž po schodech. Dvě větší písečné pláže s lehátky a slunečníky za poplatek cca 300 m, V okolí hotelu naleznete možnosti drobných nákupů a zábavy. Rušná letoviska Puerto de Pollenca cca 10 km a Puerto de Alcúdia cca 20 km, spojení linkovým autobusem (zastávka cca 200 m).

VYBAVENÍ HOTELU:
160 pokojů ve 3-4 patrových budovách , vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společenská místnost s TV/sat. Venkovní bazén a brouzdaliště , bar u bazénu, terasa s lehátky, slunečníky k dispozici. Denní animační program, pravidelný večerní zábavný program, diskotéka., zdarma stolní tenis, za poplatek biliár.

STRAVOVÁNÍ :
All Inclusive zahrnující snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehký snack (10.45–12.30 a 15.45–17.30 hod.), vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

POPIS POKOJŮ:
Dvoulůžkový pokoj (DR): koupelna/WC, klimatizace, telefon, TV/sat., minilednička, trezor za poplatek, balkon nebo terasa Rodinný pokoj (FR): viz DR, prostornější, místnost opticky rozdělena na 2 části, budova bez výtahu,

CENA ZÁJEZDU :
CENA FIRST MOMENT – platné při objednání zájezdu do 15.1.2023
16.870,- Kč … cena zájezdu pro dospělou osobu

Celková cena zájezdu zahrnuje dopravu, ubytování, stravování ALL INCLUSIVE, služby delegáta. V celkové ceně zájezdu není zahrnuto cestovní pojištění, možno objednat u CK za cenu 799 Kč + připojištění na Covid. Pořadatelem zájezdu je CK Exim Tours. Cena nezahrnuje cvičební program., který se hradí samostatně (info níže).

YOGA RETREAT MALLROCA – cvičební program pořádaný studiem Majda agency
Nabízíme pestrý cvičebně – relaxační program v celkovém rozsahu 18 lekcí zahrnující širokou škálu lekcí jógy, body and mind i kondičních či tanečních forem včetně relaxačních lekcí z oblasti jógy, ájurvédy a zdravého životního stylu.
Resort nabízí i řadu možností aktivního vyžití – treky do hor i do přírody, sklaní jeskyně v okolí, možnost cyklovýletů

CENA CVIČEBNÍHO PROGRAMU:
3.490,- Kč /osoba                            přiihláška do 20.1.2023

„Alespoň jednou za rok jeď tam, kde jsi ještě nikdy nebyl …“


Termín konání:Lektor:
Středa - StředaMUDr. Šárka Majdová
cena: 3.490,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 14.06.2023 - 21.06.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Hotel Globales Simar

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím