ZÁŘÍ 2021 - YOGA RETREAT KYPR

­
JÓGOVÝ POBYT V LUXUSNÍM PĚTIHVĚZDIČKOVÉM HOTELU PŘÍMO NA PLÁŽI S ODLETEM Z BRNA
­
PŘIPRAVUJEME

Za panenskou přírodou a turismem nedotčenými destinacemi nemusíme nutně cestovat přes půl světa. Stačí se vypravit na poměrně nedaleký Severní Kypr - jednu z posledních evropských oblastí, která stále může nabídnout krásné pláže jen málo dotčené cestovním ruchem. Těžko někde jinde najdeme neporušenou přírodu a pláže, zařazené v mezinárodních žebříčcích jako nejkrásnější na světě, bez množství hotelů a lidí.

Mezi hlavní chlouby Severního Kypru však nepatří jen krásné pláže a panenská příroda. Jsou to také zajímavé antické památky, které sem začínají lákat návštěvníky z celého světa. K ostrovu se navíc váže i celá řada mýtických legend. Podle jedné z nich se na Kypru dokonce narodila bohyně lásky a krásy Afrodita. Pokud patříte mezi cestovatele – gurmány, potom si tady i vy přijdete na své a vynikající místní kuchyni, v níž se mísí vlivy Turecka i Středomoří, si určitě zamilujete.

­

MÍSTO KONÁNÍ:

Hotel Acapulco resort Convention & Spa *****  www.acapulco.com.tr

TERMÍN KONÁNÍ:       

září 2021 …. ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE a odletem z Brna

POLOHA:

Oblíbený rozlehlý hotelový areál je situován 10 km od centra letoviska Kyrenia (možnost dopravy hotelovým minibusem za 1 Euro), přímo u krásné dlouhé písčité pláže (jedna z nejkrásnějších v oblasti). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v hotelu nebo v centru Kyrenie, mezinárodní letiště Ercan je vzdáleno 40 km od hotelu. Resort je svou polohou ideální pro poznávání přírodních krás i historických památek v okolí (Kyrenia, Famagusta, Nicosia, Limassol, pohoří Troodos).

VYBAVENÍ HOTELU:

Příjemný, prázdninový resort se skládá z několika budov a jedno podlažních bungalovů rozmístěných v krásném piniovém háji. Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, internetový koutek (za poplatek), obchod se suvenýry, velká restaurace s terasou a nádherným výhledem na moře, velký bazén se skluzavkou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bar u bazénu, jacuzzi, miniklub, vnitřní bazén, nově vybudovaný bazén – INFINITY POOL s jacuzzi pouze pro dospělé, tenisové kurty, posilovna, hřiště na plážový volejbal, basketbal, dětské hřiště, velké kasino, nově vybudovaný aquapark (zdarma), dětský lunapark (za poplatek), sauna, masážní salón, Wi-Fi připojení (na pokoji za poplatek), v lobby zdarma.

POKOJE:

Ubytování je zajištěno v bungalovech – zahradních vilkách umístněných v rozkvetlé a udržované zahradě. Moderně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje/bungalovy s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem, SAT/TV, minibarem (za poplatek), trezorem.  https://www.acapulco.com.tr/tr/konaklama/acapulco-villa-odalar

­

PLÁŽ:

Krásná a dlouhá písčitá pláž (místy se mohou objevit kameny) s pozvolným vstupem do moře je součástí resortu a nachází se přímo před hlavní hotelovou budovou. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky ZDARMA. Lze využít širokou nabídku motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů. Pláž u hotelu je považována za jednu z nejkrásnějších v oblasti

AKTIVITY:

Plážový volejbal, basketbal, tenis (za poplatek), stolní tenis, vodní sporty na pláži za poplatek. Animace pro děti i dospělé, večerní show, živá hudba, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo,  dětský bazén se skluzavkou, dětský miniklub, moderní hřiště, nový aquapark (zdarma) a lunapark (za poplatek). Pro relaxaci je určen bazén s opalovací terasou, bazén pouze pro dospělé, nově vybudované wellness centrum, vnitřní bazén, sauna, masáže, vířivka a dobře vybavené fitness (zdarma).

STRAVOVÁNÍ:

ALL INCLUSIVE – snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu. All inclusive se nabízí rozlévané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v restauraci během jídel + v baru u pláže (aquapark) mezi 10:00 - 24:00 hod.

CVIČEBNÍ PROGRAM:

Pestrý cvičebně – relaxační program zahrnující širokou škálu lekcí jógy, body and mind i kondičních forem včetně relaxačních a meditačních technik či přednášek z oblasti jógy, ájurvédy a zdravého životního stylu. Cvičební program v rozsahu 2 - 3 lekcí denně probíhá ráno i večer na hotelové terase přímo nad mořem, u bazénu, v zahradě i na pláži. Program střídá dynamické posilovací i klidné či terapeutické lekce s cílem propojit naše tělesno a duševno s energetickým základem a napojit se na proud vitální energie, která dřímá v každém z nás.


­

„Alespoň jednou za rok jeď tam, kde jsi ještě nikdy nebyl …“                                        Dalajláma

­


CENA:  ( při úhradě do 31.5.2021 )

21.980,- cena zájezdu za dospělou osobu  

20.980,- cena zájezdu za 3. osobu  na přistýlce                         

  8.980,- Kč … cena za dítě 2 – 11,99 let na přistýlce společně se 2 dospělými osobami

  2.580,- Kč … cena za dítě do 2 let – INFANT bez nároku na lůžko a místo v letadle  

Cena zájezdu zahrnuje ubytování na 7 nocí s ALL INCLUSIVE , leteckou dopravu Brno-Ercan-Brno ( mezipřistání v Turecku), letištní poplatky, váhu odbaveného zavazadla 20 Kg + občerstvení na palubě, služby česky hovořícího delagáta, pojištění proti úpadku CK. Platba do 31.5.2021, po tomto termínu – navýšení až do základní ceny 23.580,-Kč.


2.490,- … cena za týdenní cvičební program v rozsahu 18 lekcí / osoba                                                                                                                                        … účast na pobytu předpokládá současně účast na cvičebním programu


­
Termín konání:Lektor:
Pondělí - NeděleMUDr. Šárka Majdová, Renata Manková, Aneta Pavliňáková
cena: 2.490,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 1.09.2021 - 30.09.2021
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Hotel Acapulco resort convention

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím