ONLINE CORE HATHAJÓGA


se Šárkou

Pokud Vám chybí pravidelné cvičení, možnost aktivně posilovat své zdraví a vnímáte potřebu přímého kontaktu se svým lektorem a preferujete, aby Vás lektor během cvičení mohl sledovat a přímo korigovat Vaše cvičení? Pak Vás srdečně zveme na naše online lekce – živé vysílání , které Vám umožní pravidelné cvičení s Vaším oblíbeným lektorem včetně společné komunikace či bezprostředního poradenství. ONLINE vysílání bude probíhat skrze platformu meet.goggle, na základě přihlášky + platby nejpozději 24 hod. před lekcí Vám bude zaslán přístupový odkaz a podrobné informace ke vstupu na lekci.

Jógová praxe zahrnující ásany a průpravná cvičení zaměřené speciálně na střed těla – core a oblast beder, pránájámu, relaxační a meditační techniky.
Jógová sestava je dynamičtější než v klasické hathajoze, směřuje k výraznému posílení hlubokého stabilizačního systému, který je oporou pro naši páteř a umožňuje udržet naši páteř pevnou, zdravou a funkční . Současně zahrnuje i řadu pozic na uvolnění beder a rotační a záklonové pozice, které usnadňují proudění energie podél páteře a v celém těle a podporují činnost trávícího ústrojí a pročišťování vnitřních orgánů.
Kurz směřuje k výraznému posílení středu, umožňující dosáhnout vyšší úrovně pevnosti a stability těla po stránce fyzična a současně posiluje imunitu a emoční , psychickou i duševní stabilitu.

Kurzy vedou nejzkušenější lektoři našeho studia věnující se několika odvětvím jógy – od hathajogy až po dynamické formy power yogy, vinyasy, ashtangy.


Termín konání:Lektor:
Středa19:00 - 20:00MUDr. Šárka Majdová
cena: 0,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 22.03.2021 - 30.12.2021
jednotlivý vstup: 120,- Kč / lekce
místo konání: Online

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím