RELAX MUSIC THERAPY YOGA

­

!!! NOVINKA !!!

Klidová jógová praxe zahrnující průpravná cvičení, jógové ásany, dechové techniky a především dostatečný prostor na důkladné uvolnění a relaxaci s využitím muzikoterapie. Lekce probíhají v pomalém tempu s cílem rozproudit energii, zpevnit i protáhnout svaly, zpevnit hluboké svaly středu těla a podpořit tak správné držení těla i flexibilitu.

Na závěr je vždy zařazena mimořádná relaxační část pro tělo i mysl se zařazením terapie hudbou s využitím zpěvu, manter i různých hudebních nástrojů pod vedením profesionální hudebnice, muzikoterapeutky a lektorky hudebních a pěveckých workshopů. Terapie hudbou přirozeně napomáhá vnitřnímu zklidnění, harmonizuje tělesné, duševní i mentální funkce a nabízí k možnostem relaxace výjimečnou přidanou hodnotu. Kurz je určen skutečně pro každého i bez předchozích jógových zkušeností.

Kurz vede Hana Hána, lektorka jógy a absolventka JAMU, flétnistka, orchestrální hráčka, zpěvačka, která aktivně koncertuje , muzikoterapeutka a lektorka hudebních a pěveckých workshopů­
Termín konání:Lektor:
Pondělí19:00 - 20:00MgA. Hana Hána DIS
cena: 3.590,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 2.10.2023 - 4.02.2024
jednotlivý vstup: 200,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím