11. - 21. 4. 2025 - EXOTIKA NA BALI VELIKONOCE 2025

RESORT V TROPICKÉ ZAHRADĚ PLNÉ KOKOSOVÝCH PALEM PŘÍMO U MOŘE S KORÁLOVÝM ÚTESEM


Bali – nazývané téź Ostrov bohů - je součástí Indonéského souostroví a leží jižně od rovníku mezi ostrovy Jáva a Lombok. Bali vás okouzlí svou upřímností a pravou exotikou, nabízí více než si dokážete představit. Krásné pláže, úžasný podmořský svět, ojedinělou kulturu, scénický střed ostrova s majestátní sopkou, historické chrámy, kráterová jezera, vodopády, rýžová pole a přívětivé a usměvavé obyvatele.

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování na 10 nebo 14 nocí v unikátním resortu s vůní daleké exotiky. Skvělá poloha resortu v severovýchodní části Bali, který nesousedí s žádným jiným, umocňuje zážitek z pobytu v čarokrásné přírodě. Očekávejte zde soukromí, relax, spa centrum, návštěvy baru a restaurace i sportovní vyžití. Volný čas si zde můžete zorganizovat podle momentální nálady, můžete spojit odpočinek, cviční jógy i poznávání tajů tohoto ostrova - Bali nabízí svým návštěvníkům přírodní i historické bohatství. Během výletů nevynechejte chrámy, sopku, jezera a vodopády, rýžová pole a vesničky proslulé svými řemesly. Vydejte se za krásnými plážemi, podmořským světem a korálovými útesy. Neopomeňte si ráno přivstat na pozorování delfínů, navštívit slony a další exotickou faunu. V turistických letoviscích ochutnejte exotické koktejly a využijte levných cen v restauracích i na trzích. Kulturní život Balijců je úzce spjat s tím duchovním a téměř každý den je na Bali důvod k oslavám, tancům a uctívání Přímo v resortu je možno využít zdarma cvičení jógy v přímořském pavilonu, tropické zahradě či u bazénu za zvuků mořských vln -- to je ta nejkrásnější kulisa na prožitek ze cvičení, relaxace či meditace …

Zveme Vás do ráje, zveme Vás na Bali !

„Život se neměří počtem nádechů a výdechů,
ale chvílemi, které nám vzaly dech.“ George Carlin

MÍSTO KONÁNÍ:
Bali, Indonésie – Kubu (severovýchodní pobřeží)

TERMÍN KONÁNÍ:
11. 4. – 21. 4. 2025 …. ubytování na 10 nocí předpokládá termín letu 10.4. – 22. 4. 2025
11. 4. – 25. 4. 2025 …. s prodloužením pobytu o 4 noci předpokládá termín letu 10.4. – 26. 4. 2025

UBYTOVÁNÍ:
nabízíme ubytování v resortu nacházejícím se v tropické zahradě s bujnou zelení, přímo na břehu oceánu. Před resortem se nacházejí bohaté korálové zahrady, vhodné jak pro šnorchlování, tak potápění. Resort se skládá ze tří spolu sousedících částí : MONKEY, RELAX a TOP RESIDENCE VILA, které jsou vzájemně propojeny. Všechny typy nabízí venkovní bazén, terasu s posezením, výhled na oceán a nacházejí se přímo u moře. Můžete si zvolit ubytování ve 3 kategoriích, foto typů ubytování zašleme na vyžádání:

1. část MONKEY SUPERIOR
7 řadových bungalovů pro 2- 3 osoby vybavených manželskou postelí a jednou samostatnou vestavěnou postelí. Bungalovy jsou umístěny v krásné zahradě cca 20 m od moře, k dispozici 2 bazény : 8 a 17 metrů s dětským brouzdališěm. Jedná se o řadové bungalovy s krytou terasou a posezením, každý s polootevřenou koupelnou a WC. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, teakový nábytek, minibar, trezor, wi-fi, terasa s posezením a výhledem na moře, odpočinkové věže – gazebo

2. část RELAX DE LUXE
samostatně stojící dvoulůžkové bungalovy s tradiční travnatou střechou a výhledem na moře, volně umístěné v zahradě a háji kokosových palem. Jsou vybaveny postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, stylový teakový nábytek, smart TV, polootevřená koupelna, minibar, trezor, wi-fi, krytá terasa s výhledem na moře a s posezením, vlastní lehátka se slunečníkem, k dispozici 2 bazény : 8 a 17 metrů s dětským brouzdalištěm.

3. část VILY RESIDENCE
luxusní privátní vily se dvěma oddělenými ložnicemi, každá s king size manželskou postelí (210 x 200 cm)a samostatným jednolůžkem, polootevřenou koupelnou a šatnou. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Každá z vil má soukromý bazén (5 x 8 m) a privátní zahradu 1200 m2, terasu s posezením u bazénu, lehátka se slunečníky, dvě zahradní gazeba. K vybavení vil dále patří: automatická klimatizace, ventilátory, smart TV, vybavení kuchyňského koutu, wi-fi. Přímo před resortem se nacházejí bohaté korálové zahrady, vhodné jak pro šnorchlování, tak potápění.

DALŠÍ SLUŽBY:
resort nabízí restauraci, bazénový bar, recepci, směnárnu, wi-fi připojení, možnosti výletů, divecentrum – škola potápění + půjčovna kompletní výstroje pro šnorchlování a potápění, masáže, spa, auta s místním řidičem, možnost zapůjčení motorek k individuálním výletům (meziníárodní řidičský průkaz podmínkou!), sportovní centrum nabízející ping-pong, badminton, futsal, volejbal, mořské kajaky, paddleboard, dětské hřiště, pokojová služba. Pro rodiny s dětmi resort nabízí dětskou postýlku, dětskou sedačku v restauraci, dětskou autosedačku při výletech, možnost hlídání místními babysittery, bazén s dětským brouzdalištěm, dětské hřiště …

STRAVOVÁNÍ:
snídaně je zahrnuta v ceně ubytování a obsahuje částečně bufetovou formu (káva, čaj, džus, mléko, musli , ovoce, chléb, buchty, máslo, med, domácí džemy…) a dále dle výběru hostů objednávku snídaňového menu (výběr z 25 druhů – vejce, omelety, palačinky, toasty, bagety, uzeniny, polévky, zapečená rýže…). Další stravování zajišťuje restaurace, která nabízí výběr ze 45 tradičních indonéských nebo mezinárodních jídel, výběr á la carte, možnost objednat volitelnou polopenzi formou kreditu v ceně 12 Eur/den, ze kterého postupně čerpáte. Bar a bazénový bar nabízí výběr džusů z čerstvého ovoce, míchaných nebo jednoduchých alko či nealko nápojů, pivo, víno, snack.

CENA:
zahrnuje ubytování na 10 nocí včetně snídaně při obsazení níže uvedené kapacity pokoje:
16.990,-Kč/osoba … řadový bungalov MONKEY při obsazení 3 osobami (SUPERIOR) 
17.990,-Kč/osoba … řadový bungalov MONKEY při obsazení 2 osobami (SUPERIOR) 
18.990,-Kč/osoba … samostatný bungalov RELAX BIG při obsazení 4 – 5 osobami (DE LUXE)
19.990,-Kč/osoba … samostatný bungalov RELAX při obsazení 2 osobami (DE LUXE)
23.990,-Kč/osoba … privátní vila při obsazení 4 osobami (TOP DREAM) 
20.990,-Kč/osoba … privátní vila při obsazení 6 osobami (TOP DREAM) 
800,-Kč/den … příplatek k ceně při obsazení BGW Monkey pouze 1 osobou 
na vyžádání … příplatek za prodloužení pobytu o 4 noci 
na vyžádání … dětská cena

Cena nezahrnuje letenky a transfer letiště – Relax Bali resort – letiště, který je možno objednat individuálně přímo u resortu Relax Bali za cenu ve výši 68 Eur/os./ obě cesty (38 Eur/dítě do 12 let).

!!! FIRST MOMENT – PŘI PŘIHLÁŠCE DO 30.6.2024 – ÚVODNÍ VEČEŘE VOLITELNÁ POLOPENZE V CENĚ 12 EUR ZDARMA !!!

LETENKA:
Letenku je možno si zajistit individuálně nebo prostřednictvím CK. Ceny letenek s renomovanými leteckými společnostmi (Emirates, Quatar airlines) v ceně 26.000 - 30.000 Kč, ceny s LOW COST leteckou společností za cca 23.000 - 26.000 Kč.

BONUSY:
zdarma wellcome drink + zdarma cvičení v resortu

VÍZUM:
Vízum po příletu stojí 35 USD ( cca 800 Kč)- zajišťujete individuálně

OBJEDNÁVKA:
objednávku ubytování s uvedením typu vybraného ubytování (Monkey, Relax nebo Top vila) zašlete na: sarka@majda-agency.cz nebo na adresu: Majda agency s.r.o., Gorkého 8 Brno.

POJIŠTĚNÍ:
Doporučujme sjednání individuálního cestovního pojištění
Termín přihlášky + úhrady zálohy za ubytován ve výši 10.000 Kč/ osoba do 30. 6. 2024, platba doplatku do 30.1.2025.
­­

Poznejte Bali – poznejte ráj na zemi !


­
Termín konání:Lektor:
11. - 21.4.2025MUDr.Šárka Majdová a další
cena: 16.990,- Kč (celkem 0 lekcí)
datum: 11.04.2025 - 21.04.2025
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Bali

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím