5.- 7.8.2022 - LETNÍ WELLNESS VÍKEND BUCHLOV

­


PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ BUCHLOVSKÝCH HOR JEN PÁR METRŮ OD HRADU BUCHLOVA

HOTEL BUCHLOV ***

Cvičebně-relaxační wellness program v prostorném hotelovém areálu obklopeném loukami a lesy v samém centru přírodní rezervace Chřiby. Areál vznikl přebudováním hospodářských stavení náležících původně k samotnému hradu Buchlov. Atraktivní okolí je prošpikováno turistickými a cyklistickými trasami, které Vás dovedou k nejzajímavějším místům a památkám .

AKTIVNÍ PROGRAM:

Majda agendy s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, u bazénu, v okolní přírodě nebo v případě nepříznivého počasí ve vnitřním hotelovém sále. Podložku na cvičení s sebou, ostatní pomůcky jsou zajištěny

Cena za víkendový cvičební program:                    1.890,- Kč/osoba                           

Organizační poplatek při účasti necvičící osoby :         300,- Kč / osoba


MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

Kvalitně vybavené 2-3 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením s krásným výhledem do okolí, některé s možností posezení na vlastní venkovní terase či balkonu. Hotel nabízí venkovní bazén s protiproudem a opalovací terasou nebo za poplatek využití privátního wellness s finskou saunou, vířivkou či masáže.

Pro naši skupinu je možnost dokoupení polopenze či plné penze za zvýhodněné ceny.

Cena za ubytování se snídaní 2.290,-Kč/os./víkendový pobyt, možnost příplatku 200 Kč/ osoba za pokoj s terasou či balonem , na vyžádání je možný rodinný pokoj pro 2 dospělé + 2 děti ( malý oddělený pokoj s patrovou postelí za cenu 1.690 Kč / dítě do 12 let při ubytování se 2 dospělými) , dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ubytování zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.

­
Termín konání:Lektor:
Pátek - NeděleMUDr. Šárka Majdová a další
cena: 1.890,- Kč (celkem 12 lekcí)
datum: 5.08.2022 - 7.08.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Hotel Buchlov

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím