6.- 8.8.2021 - LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS 9 SKAL

­


OREA RESORT DEVĚT SKAL, MILOVY- VYSOČINA … www.resortdevetskal.cz/hotel­

… Komfortní ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, rybník, lesy, čistá příroda!

Neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma 

AKTIVNÍ PROGRAM:

Nabízíme pestrý cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 13 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále nebo v případě příznivého počasí na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo u Milovského rybníka. Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.   

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel. Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování se snídaní v pokojích kategorie SUPERIOR za cenu 1.900,-Kč/osoba/víkend v pokoji pro 3 osoby nebo za cenu 2.100,-Kč/ osoba/víkend v pokoji pro 2 osoby.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness a souny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol, dvě restaurace, bar.


Cena za víkendový cvičební program:                    1.690,- Kč/osoba                     

Organizační poplatek při účasti necvičící osoby:   200,- Kč/osoba

Ubytování se snídaní :
2.190,-Kč/os./3-lůžk. pokoj
2.390,-Kč/os./2-lůžk. pokoj
3.690,-Kč/os./1-lůžk. pokoj


­
Termín konání:Lektor:
Pátek - NeděleMUDr. Šárka Majdová a další
cena: 1.690,- Kč (celkem 13 lekcí)
datum: 6.08.2021 - 8.08.2021
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Orea resort Devět skal, Milovy - Vysočina

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím