5.- 7.8.2022 - LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS 9 SKAL

­


OREA RESORT DEVĚT SKAL, MILOVY- VYSOČINA … www.resortdevetskal.cz/hotel­

… Komfortní ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, rybník, lesy, čistá příroda!

Neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma 

AKTIVNÍ PROGRAM:

Majda agency  s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále nebo v případě příznivého počasí na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo u Milovského rybníka. Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.   

Cena za víkendový cvičební program:                    1.890,- Kč/osoba                            SLEVA 200,- KČ PŘI ÚHRADĚ DO 30.3.2022

Organizační poplatek při účasti necvičící osoby :   200,- Kč / osoba


MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel. Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování s mimořádně bohatou snídaní formou bufetu. Dítě do 6 let ubytování zdarma na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva z ceny) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness a souny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol, dvě restaurace, bar.


Ubytování se snídaní :                
2.990,-Kč/os./ 2 - 3 lůžk. pokoj
4.990,-Kč/os./1-lůžk. pokoj
… zvýhodněná cena ubytování platí při úhradě do 30.4.2022. Ubytování zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová­
Termín konání:Lektor:
Pátek - NeděleMUDr. Šárka Majdová a další
cena: 1.890,- Kč (celkem 12 lekcí)
datum: 5.08.2022 - 7.08.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Orea resort Devět skal, Milovy - Vysočina

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím