18.- 20.8.2023 - LETNÍ WELLNESS VÍKEND VYSOČINA

­
­PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ V BALÓNOVÉM HOTELU RADEŠÍN NA BŘEHU RYBNÍKA V SRDCI VYSOČINY

… Cvičebně – relaxační program v hotelu s tábornickou atmosférou v malebné vesničce Radešín na břehu rybníka, uprostřed lesů v samém srdci Vysočiny se pyšní vynikající kuchyní, vlastním pivovarem i vinárnou a útulnými pokoji.. Nabízíme bohatý cvičební program v rozsahu 18 lekcí + sportovní či hlídací program pro děti !

MÍSTO KONÁNÍ:
BALÓNOVÝ HOTEL RADEŠÍN

TERMÍN KONÁNÍ:
18. – 20. 8. 2023

PROGRAM:
Majda agendy s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, v okolní přírodě nebo v případě v prostorném vnitřním s příjemným výhledem. Pro děti je připraven program s vodnickou tematikou, plný sportovních her v přírodě, pohybové průpravy , jógy i se závěrečným karnevalem vodnických masek a táborákem. Podložku na cvičení s sebou, ostatní pomůcky jsou zajištěny.

CENA:
2.090,- Kč zahrnuje cvičebně relaxační víkendový program pro dospělou osobu
1.290,- Kč cena za víkendový sportovní nebo hlídací program pro dítě
300,- Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Kvalitně vybavené 2-4 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením s výhledem do okolí, info: https://www.balonovyhotel.cz/. Hotel nabízí i vlastní pivovar, vinný sklípek , venkovní terasu s výhledem na rybník, přírodní venkovní posezení s možností táboráku, velmi dobré domácí stravování za příznivé ceny. Cena za ubytování se snídaní 2.290,-Kč/os./víkendový pobyt nebo 1.890 Kč/dítě do 12 let . Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, příplatek ze jednolůžkový pokoj + 600 Kč/. Ceny platí při úhradě do 30.3.2023. Ubytování zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.
 Termín konání:Lektor:
Pátek - NeděleMudr.Šárka Majdová a další
cena: 2.090,- Kč (celkem 12 lekcí)
datum: 18.08.2023 - 20.08.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Balónový hotel Radešín

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím