2.4.2023 - HATHAJOGA KE KOŘENŮM


HATHÉNY DECHU A PRÁNÁJÁMA POD VEDENÍM ŠÁRKY MAJDOVÉ
­
Seminář zaměřený na hlubší poznání dechu, přípravných dechových technik i pránájámy, vnímání energie v józe a seznámení s řadou průpravných cviků včetně méně obvyklých variant pozdravů slunci, ásan a dalších jógových technik, které nám umožní ovlivnit energii dechu, prohloubit jógovou praxi směrem k jemnějším kvalitám a obrátit pozornost dovnitř sama sebe.

Na semináři projdeme od základů fyziologie dechu a funkce bránice k hlubšímu poznání energie v józe, cesty prány a možností vnímání i ovlivnění břišního, hrudního a podklíčkového dechu prostřednictvím krijí ( manamata krija, kaja krija, brahgma krija...), vnímání vibrací, ásan, dechových muder i relaxačních a meditačních technik a jejich spojení v plný jógový dech. Dotkneme se hathajogy hlouběji ke kořenům, poznáme i méně obvyklé varianty pozdravů slunci a širší spektrum pránájámických technik, kterými posílíme vnímání vlastního nitra a obrácení pozornosti sami k sobě.

Seminářem Vás provede MUDr. Šárka Majdová, absolventka lékařské fakulty s lektorskou praxí více než 25 let, instruktorka jógy, body and mind, pilates, zdravotních forem cvičení a tance, školitelka instruktorů jógy v oblasti anatomie, fyziologie, teorie i praxe jógy. Ve vlastní jógové praxi preferuje principy zdravého pohybu a jógové terapie s důrazem na terapeutické účinky ásan.


PROGRAM:
8:45                     prezence
9:00 - 12:30       seminář ( rezervace nutná předem - přihlášky do 30.1.2023 )
­
Termín konání:Lektor:
Neděle9:00 - 12:30MUDr. Šárka Majdová
cena: 790,- Kč (celkem 3 lekcí)
datum: 2.04.2023 - 2.04.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím