3.- 5.11.2023 - PODZIMNÍ WELLNESS HAPPY STAR

WELLNESS HOTEL HAPPY STAR **** HNANICE U ZNOJNA MORAVSKO-RAKOUSKÉM POMEZÍ V OBLASTI NP PODYJÍ

… Luxusní wellness hotel nabízí ubytování v pokojích kategorie SUPERIOR, bohatou nabídku stravování a v ceně neomezené využití krytého bazénu, vířivky, parní kabiny a fitness centra !

MÍSTO KONÁNÍ:
WELLNESS HOTEL HAPPY STAR **** , Hnanice u Znojma

TERMÍN KONÁNÍ:
3. -  5. 11. 2023

PROGRAM:
cvičebně-relaxační program v rozsahu 13 lekcí zahrnuje široké spektrum lekcí od dynamických jógových forem včetně relaxačních a meditačních lekcí, automasáže, přednášky, zdravotní, posilovací i taneční formy. Předpokládáme bohaté využití wellness a fitness centra, které máme v ceně pobytu.

CENA:
2.090,- Kč …. cena zahrnuje cvičební program pátek – neděle , nezahrnuje ubytování 300,- Kč … organizační poplatek při účasti necvičící osoby … 
přihlášky do 30.6.2023

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a službách nabízených tímto resortem naleznete: www.hotelhappystar.cz. Hotel se nachází v malebné vinařské oblasti NP Podyjí blízko Vranovské přehrady. V okolí můžete navštívit historické památky – Znojemský hrad, zámek Vranov nad Dyjí, pohádkový rakouský hrad Hardegg s kouzelnými přírodními vyhlídkami v jeho okolí, barokní zámek Riegersburg, přímo v obci se nachází kostel sv.Wolfganga ze 13. stol., vinařská ulička nebo poutní místo s geomantickými zónami Heiliger Stein se „svatými kameny“ , které nejen dle pověstí uzdravují. Hotel nabízí konfortní ubytování se snídaní ve 2-lůžkových pokojích SUIPERIOR za cenu 2.690,-Kč/ osoba / víkend. Hotel dále nabízí: bowling, tenis, stolní tenis, ruské kuželky, billiard, šipky, stolní fotbal, možnosti masáží , sauny a dalších služeb welless centra. Ubytování zajišťuje cestovní agentura MUDr. Šárka Majdová.


Termín konání:Lektor:
Pátek - neděleMUDr. Šárka Majdová a další
cena: 2.090,- Kč (celkem 13 lekcí)
datum: 3.11.2023 - 5.11.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: hotel happy star

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím