8.4.2022 - CARIB DANCE BASIC STEPS

Základní kroky a choreografie tanců - merengue, salsa, reggaeton a cumbia„Tanec je pohyb a pohyb je život.“   Ludmilla Chiriaeff 

Chcete se důkladněji seznámit s latino tanečními rytmy, zvládnout techniku základních kroků jednotlivých latinsko-amerických tanců a vyzkoušet jejich choreografie? Pak je právě pro vás určen 2-hodinový seminář, který Vás provede základní pohybovou a taneční průpravou, naučí správnému držení těla s cílem zvládnutí techniky základních kroků jednotlivých tanců a jejich sekvencí až po nácvik jednodušších i obtížnějších choreografií. Při tanci se rozhodně nebudete nudit. Vhodné zejména pro začátečníky. Obdržíte i základní metodický manuál s popisem základních kroků jednotlivých tanců, které pak můžete opakovat doma. Při tanci rozproudíme energii, vyrýsujeme křivky, uvolníme emoce a užijeme si radost z pohybu! Vhodné zejména pro začátečníky. můžete se těšit na individuální přístup v malé skupince účastníků!.

Semináře vede MUDr. Šárka Majdová, dřívější dlouholetá tanečnice, účastnice vrcholových soutěží v latinskoamerických i standartních tancích párů i formací.a současně všestranná lektorka tance, jógy, pilates, body and mind i zdravotních forem cvičení, která v minulosti dlouhodobě reprezentovala taneční klub Starlet na mezinárodních soutěžích ve společenském tanci.


Termín konání:Lektor:
Pátek17:00 - 19:00MUDr. Šárka Majdová
cena: 450,- Kč (celkem 2 lekcí)
datum: 8.04.2022 - 8.04.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím