8.5.2023 - LET DRAKA A JIN JÓGA


DVOUHODINOVÝ PROGRAM S AROMATERAPIÍ SE ŠÁRKOU MAJDOVOU                                                                                                 ­

Během dvouhodinového programu projdeme cestu vedoucí k poznání principů JIN a JANG v józe. První část nás seznámí s roztančenou, dynamickou energizující jangovou sekvencí „Let draka“, která aktivizuje mysl i tělo, povzbuzuje krevní oběh, prohřívá organismus, aktivuje vitální sílu, je zaměřena hlavně na důkladné zahřátí a posílení svalů a je výbornou předehrou pro maximální využití potenciálu následných jin pozic. Ve druhé části přejdeme ke klidným jinovým ásanám, které umožní naopak našemu tělu „roztát“ v déle držených pozicích působících zejména na pojivové tkáně a umožníme naši intuici najít finální podobu ásany a využijeme dostatek prostoru stát se pozorovateli všeho, co se v nás odehrává na fyzické, mentální i emoční úrovni. Zakončíme technikou HRIDAJAKÁŠA DHÁRANA umožňující soustředění do oblasti srdce, otevřeme se hloubce svých emocí a prostřednictvím meditace umožníme odkrýt a zaznamenávat své vlastní pocity.

Vyzkoušíme aroma YLANG YLANG – silice z květů exotického stromu z deštných pralesů s výraznými účinky - zlepšuje náladu, vyvolává pocity radisti a naděje, silně energizuje, usnadňuje relaxaci a působí  jako afrodiziakum.

­
Program :

17:45                prezence
18:00 - 20:00  seminář­
Termín konání:Lektor:
Pondělí 8.5.202318:00 - 20:00MUDr. Šárka Majdová
cena: 390,- Kč (celkem 2 lekcí)
datum: 8.05.2023 - 8.05.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím