16. - 20.8.2023 - LETNÍ PĚTIDENNÍ VYSOČINA


PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ V BALÓNOVÉM HOTELU RADEŠÍN NA BŘEHU RYBNÍKA V SRDCI VYSOČINY

Cvičebně – relaxační program v hotelu s tábornickou atmosférou v malebné vesničce Radešín na břehu rybníka, uprostřed lesů v samém srdci Vysočiny se pyšní vynikající kuchyní, vlastním pivovarem i vinným sklípkem a útulnými pokoji.. Nabízíme bohatý cvičební program v rozsahu 18 lekcí + sportovní či hlídací program pro děti !

MÍSTO KONÁNÍ:
BALÓNOVÝ HOTEL RADEŠÍN

TERMÍN KONÁNÍ:
16. – 20. 8. 2023

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ :
Majda agency s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program , který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program zahrnuje až 18 lekcí, které probíhají od středy do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v přírodním prostoru v okolí nebo v prostorném vnitřním sále. Podložku na cvičení s sebou.

AKTIVNI PROGRAM PRO DĚTI: 
Dětský sportovní program s tematikou sportovních her vodníků zahrnuje i tvořivé dílny a závěrečný karneval s táborákem ve vodnickém stylu se závěrečným ceremoniálem a vyhlášením vítěze s nejvyšším počtem ulovených dušiček . Veškeré tematické rekvizity k vodnické tematice vítány, děti si budou malovat i vlastní hrníčky na dušičky , Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá dle počasí v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ :
Pro malé děti do 3-4 let je zajištěno i hravé hlídání s chůvičkou v době cvičení maminek

CENA:
2.990,- Kč cena za pětidenní cvičební programu pro dospělou osobu
1.890,- Kč cena za pětidenní sportovní nebo hlídací program pro dítě
300,- Kč organizační poplatek při účasti necvičící osoby

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Kvalitně vybavené 2-4 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením s výhledem do okolí, info: https://www.balonovyhotel.cz/. Hotel nabízí i vlastní pivovar, vinný sklípek , venkovní terasu s výhledem na rybník, přírodní venkovní posezení s možností táboráku, velmi dobré domácí stravování za příznivé ceny. Cena za ubytování se snídaní 4.590,-Kč/dosp. os./víkendový pobyt nebo 3.690,-Kč / dítě do 12 let / pobyt. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma., příplatek ze jednolůžkový pokoj 1.200 Kč/pobyt. Ceny platí při úhradě do 30.3.2023.
Ubytování zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová
Termín konání:Lektor:
Středa - NeděleMudr.Šárka Majdová a další
cena: 2.990,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 16.08.2023 - 20.08.2023
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Balónový hotel Radešín

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím