20.12.2021 - PŘEDVÁNOČNÍ JÓGA

­
Prožijte vnímání dvou pólů v józe – síla a dynamika, plynutí energie a prohloubení flexibility v jógových ásanách v kontextu s hlubokou tělesnou i mentální relaxací prostřednictvím meditace a otevření srdečního centra.
Programem Vás provede Šárka Majdová – lektorka řady jógových forem, body and mind i tance

HA - THA  flow + jógová terapie


SLUNEČNÍ A MĚSÍČNÍ PLYNUTÍ V RYTMU JEMNÉ VINYASY                                                                                     18.00 – 20.00 hod.

Dvouhodinový jógový program, během kterého si přijdou na své vyznavači dynamických forem jógy směřující k posílení fyzické kondice, ale také všichni, kdo se touží na chvíli zastavit, zklidnit své tělo i mysl prostřednictvím meditace a vnímat své vnitřní pocity vedoucí k poznání sebe sama. Zaměříme se na jemné plynutí na vlně našeho dechu od surija namaskár až po chandra namaskár formou SLOW – FLOW vinyasy, v úvodu připravíme naše tělo na jógovou praxi prostřednictvím rolfingu a jemného válcování a v ásanové praxi se zaměříme na hlubší uvolnění kyčlí a otevření srdečního centra prostřednictvím záklonových pozic. Závěrem procítíme hlubší zklidnění prostřednictvím meditace k posílení právnického těla a otevření srdečního centra provázenou aromaterapií prodchnutou vůní svíček a hudbou navozující sváteční vánoční atmosféru….

PROGRAM:
17:45                     prezence
18:00 - 20:00       jógový program

! přihláška a platba předem !    
OMEZENÁ KAPACITA  - DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI


­
Termín konání:Lektor:
Pondělí18:00 - 20:00MUDr. Šárka Majdová
cena: 350,- Kč (celkem 2 lekcí)
datum: 20.12.2021 - 20.12.2021
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím