7.-11.8.2022 - LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS 9 SKAL


OREA RESORT DEVĚT SKAL, MILOVY- VYSOČINA …. www.resortdevetskal.cz/hotel­

Komfortní ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, rybník, lesy, čistá příroda

! Aktivní program pro děti i dospělé - vstup do hotelového bazénu zdarma !

MOŽNOST - KOMBINACE S VÍKENDOVÝM PROGRAMEM                                                                                                                                                                                                                                                          

AKTIVNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ :
Majda gency  s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program , který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 16 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále nebo v případě příznivého počasí na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo u Milovského rybníka. Na závěr akce proběhne slosování o ceny pro děti i dospělé a tradiční táborák! Podložku na cvičení s sebou, cvičební pomůcky zajištěny.

AKTIVNI PROGRAM PRO DĚTI:
Oblíbený program s tematikou OLYMPIJSKÉ HRY V PŘÍRODĚ zahrnuje tematické příběhy, sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny i se závěrečným karnevalem ve stylu olympijského ceremoniálu s olympijským ohněm - táborákem a opékáním špekáčků. Veškeré tematické rekvizity vítány, děti si budou vyrábět sportovní dresy a medaile. Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ :
Od 3 přihlášených dětí je pro malé děti je zajištěno i hravé hlídání s chůvičkou v době cvičení maminek

CENA:            SLEVA  200,- Kč PŘI ÚHRADĚ DO 30.3.2022                                                                                                                                               2.690 Kč/osoba    cena cvičebního programu pro dospělého                                                                                                                                 1.690 Kč/dítě        cena sportovní nebo hlídací program pro dítě                                                                                                                              200 Kč/osoba    organizační poplatek při účasti necvičící osoby


MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na : https://www.resortdevetskal.cz/hotel. Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování s mimořádně bohatou snídaní formou bufetu. Dítě do 6 let ubytování zdarma na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva z ceny) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.
Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness a souny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol atd…

Ubytování se snídaní na 5 dní:            
5.990,-Kč/os./  2 - 3 lůžk. pokoj
9.690,-Kč/os./ 1-lůžkový pokoj
... zvýhodněnou cenu ubytování platí při úhradě do 30.4.2022. Ubytování zajišťuje CA MUDr. ŠárkaMajdová

­
Termín konání:Lektor:
Neděle - ČtvrtekMUDr.Šárka Majdová a další
cena: 2.690,- Kč (celkem 18 lekcí)
datum: 7.08.2022 - 11.08.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Orea Resort Devět skal Milovy - Vysočina

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím