16.1.2022 - HATHÉNY DECHU A PRÁNÁJÁMA

SEMINÁŘ POD VEDENÍM ŠÁRKY MAJDOVÉ


Půldenní seminář zaměřený na hlubší poznání dechu, přípravných dechových technik i pránájámy, vnímání energie v józe a seznámení s řadou průpravných cviků včetně variant pozdravů slunci, ásan a dalších jógových technik, které nám umožní ovlivnit energii dechu, prohloubit jógovou praxi směrem k jemnějším kvalitám a obrátit pozornost dovnitř sebe.

Na semináři projdeme od základů fyziologie dechu a funkce bránice k hlubšímu poznání energie v józe, cesty prány a možností vnímání i ovlivnění břišního, hrudního a podklíčkového dechu prostřednictvím krijí, vnímání vibrací, ásan, muder i relaxačních a meditačních technik a jejich spojení v plný jógový dech. Poznáme i méně obvyklé varianty pozdravů slunci a širší spektrum pránájámických technik, kterými posílíme vnímání vlastního nitra a obrácení pozornosti sami k sobě.

Seminářem Vás provede MUDr. Šárka Majdová, absolventka lékařské fakulty s lektorskou praxí více než 25 let, instruktorka jógy, body and mind, pilates, zdravotních forem cvičení a tance, školitelka instruktorů jógy v oblasti anatomie, fyziologie, teorie i praxe jógy. Ve vlastní jógové praxi preferuje principy zdravého pohybu a jógové terapie s důrazem na terapeutické účinky ásan.


PROGRAM:
8:45                     prezence
9:00 - 12:30       jógový program

čaj + občerstvení zajištěno
! Rezervace nutná předem !
­
Termín konání:Lektor:
Neděle9:00 - 12:30MUDr. Šárka Majdová
cena: 690,- Kč (celkem 4 lekcí)
datum: 16.01.2022 - 16.01.2022
jednotlivý vstup: 0,- Kč / lekce
místo konání: Gorkého 8, Brno

Souhlasíte s cookies?

Souhlasím